Zgodnie z przewidywaniami Juno przynosi intensywne opady śniegu na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miejscami spadło już ponad 80 centymetrów śniegu, a opady mają utrzymywać się do jutrzejszego poranka. Dopiero wieczorem powinno przestać padać w stanach Maine oraz New Hampshire.

Burza śnieżna Juno nie okazała się historyczną dla Nowego Yorku. Na miasto spadło przeważnie od 10 cm do 30 cm śniegu. Największe opady wystąpiły na Long Island gdzie miejscami leży do 50 cm śniegu, a zaspy sięgają grubo ponad metr.

Najintensywniej padało i nadal pada w stanie Massachusetts, gdzie do dzisiejszego dnia spadło niemal 80 centymetrów śniegu. Opady powinny ustąpić w ciągu najbliższych kilku godzin. W przypadku miasta Boston to trzecie tak intensywne opady śniegu w historii. Więcej śniegu spadło tylko w roku 1997 (84 cm) i 1992 (81 cm).

Poza opadami śniegu bardzo mocno wiało. Najsilniejszy podmuch zmierzono w stanie Massachusetts gdzie powiało około 124 km/h. Na wybrzeżu wystąpiła tzw. cofka. Bardzo trudne warunki panowały na drogach, lecz pomimo intensywnych opadów służby drogowe robiły wszystko, aby zapewnić przejezdność dróg.