Ciepła i słoneczna jesień

W ostatnich dniach nad Polską dominuje wyżowa pogoda. Jest słonecznie i ciepło. Czy podobnie będzie w najbliższy weekend? Sprawdźmy!

Piątek

Jutro opady deszczu będą pojawiały się na północy, zachodzie, a po południu również miejscami w centrum kraju. Tam też największe zachmurzenie. Najwięcej słońca na południowym wschodzie, gdzie będzie najcieplej, do 22-23 stopni. W centrum i na zachodzie słupki rtęci wskażą 20-21 stopni. Najchłodniej na północy i północnym zachodzie, w okolicach 17-18 kresek powyżej zera.

Sobota

W sobotę zrobi się chłodniej, ale w całym kraju będą pojawiały się przejaśnienia. Przelotnie może popadać jedynie na północnym wschodzie. Temperatury niższe, w całym kraju na poziomie 17-18 stopni. Na północy jeszcze chłodniej, do 15-16 stopni Celsjusza.

Sobota będzie najchłodniejszym dniem weekendu | źródło: meteomodel.pl
Sobota będzie najchłodniejszym dniem weekendu

Niedziela

Niedziela zapowiada się bardzo ładnie. Wszędzie bardzo dużo słońca i nigdzie nie będzie padać. Temperatury również będą wyższe niż w sobotę, najcieplej będzie bowiem na południowym zachodzie 23 stopnie. W centrum, na południu i na wschodzie 19-20 stopni, najchłodniej na krańcach północnych oraz w północno wschodniej części kraju, tam prognozujemy 17 stopni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here