Ciepły i słoneczny dzień
Zdjęcie (pixabay.com)

Tegoroczne lato nie rozpieszczało – niezbyt wysokie temperatury, sporo burz i opadów. Następny tydzień to powrót lata, za którym wielu tęskniło. Temperatury w okolicach 30 stopni, słonecznie i raczej bez groźnych zjawisk atmosferycznych.

Poniedziałek

Pierwszy dzień następnego tygodnia przywita nas wysokimi temperaturami. Na zachodzie słupki rtęci osiągną i miejscami przekroczą 30 stopni. W centrum 27,28 stopni, na południu oraz nad morzem podobne temperatury. Pod wieczór w całej Polsce możliwe słabe, punktowe opady, gdzieniegdzie możliwe burze.

Wtorek

Podobne temperatury we wtorek. Ochłodzi się nieco nad morzem, gdzie termometry wskażą około 23 stopni. We wtorek słabe burze możliwe na wschodzie oraz południu Polski.

Środa

Nadal ciepło. Zachód kraju ponownie z temperaturami w okolicach 30 stopni. Nad morzem i północnym wschodzie kraju do 23,24 stopni.

Czwartek

Temperatury wzdłuż wschodniej granicy nie przekroczą 23 stopni. Najcieplej na zachodzie 27. W centrum 24, 25 kresek powyżej zera. Nadal bez deszczu.

Piątek

Na zachodzie kraju w piątek po raz kolejny pojawią się 30 stopniowe temperatury. Cieplej również na wschodzie Polski – do 27 stopni. Podobnie w centrum. Burze możliwe wzdłuż południowej granicy.

Weekend

W weekend bez zmian. Wysokie temperatury w całej Polsce, a na zachodzie powyżej 30 stopni. W sobotę burze mogą pojawić się w zachodniej Polsce, niedziela gorąca bez opadów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here