Odwilż i pochmurna pogoda

W poniedziałek do Polski docierać będzie cieplejsze powietrze. Dopiero wieczorem mróz odpuści na południowym wschodzie. Uwaga na marznące opady, które mogą występować rano na wschodzie Polski.

Mapa synoptyczna Europy

Mapa synoptyczna Europy
Mapa synoptyczna Europy 13:00 30.12.2019. Grafika metoffice.gov.uk

Na pogodę w Polsce wpływać będzie wyż znad południa Europy. Do naszego kraju zacznie docierać łagodniejsze i cieplejsze powietrze. Na wschodzie zaznaczą się chmury ciepłego frontu atmosferycznego, które rano mogą przynieść opady marznące.

Pogoda na dziś

Pogoda na jutro wtorek 31 grudnia 2019

Poniedziałek przyniesie zmianę w aurze. Poranek może być jeszcze mroźny z temperaturą do -5 stopni Celsjusza na wschodzie, jednak z każdą godziną temperatura będzie systematycznie rosnąć. Uwaga, gdyż rano na wschodzie mogą wystąpić opady mżawki, które mogą zamarzać. Wieczorem bez ujemnych temperatur już w całym kraju.

Pogoda na jutro, Sylwester 2019

Pogoda na jutro wtorek 31 grudnia 2019

Nad Polską wędrować będzie chłodny font z opadami deszczu na zachodzie, deszczu ze śniegiem i samego śniegu w centrum i na wschodzie. Rano padać ma na północy, zaś front z biegiem godzin ma wędrować na południe. Na termometrach od 2-3°C na wschodzie, przez 3-4°C w centrum, do 5-6°C na zachodzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here