Szadź po przymrozkach

Po dość aktywnym pogodowo wtorku, przyjdzie spokojna środa. W całym kraju będziemy mieli bardzo dużo chwil ze słońcem. Zrobi się jednak chłodniej.

Mapa synoptyczna Europy

Mapa synoptyczna Europy

Polska znajdzie się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia, który w środę zagwarantuje w całym kraju dużą ilość słońca i brak opadów.

Pogoda na dziś

Pogoda na dziś 05.02.2020

Dziś, w porównaniu z dniem wczorajszym, będziemy mieli zgoła odmienną aurę. W całym kraju bardzo dużo słońca. Jedynie w centralnej części kraju może się chwilami chmurzyć, ale chmury nie będą groźne. Nigdzie nie będzie padać.

Ochłodzi się. Najchłodniej na wschodzie, gdzie pojawi się przymrozek na poziomie 0/-1 stopnia. Nieco cieplej na południu, do 2 stopni. Najcieplej na zachodzie, do 4-5 stopni Celsjusza.

Wiatr na ogół słaby i umiarkowany, choć przed południem na przeważającym obszarze kraju porywy mogą sięgać 40-50 km/h. Po południu silniejszy wiatr możliwy jedynie na południu.

Pogoda na jutro

Pogoda na jutro 6 lutego 2020

Jutro pogoda popsuje się. Z północy napłynie strefa z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatury na ogół powyżej zera. W całym kraju zachmurzenie całkowite, dodatkowo momentami silniej powieje wiatr.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here