Kwitnący rzepak. Opady deszczu i słońce
Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

Przed nami majówka, czyli jeden z ulubiony okresów urlopowych Polaków. Śmiało ten weekend można nazwać świętem grillowania. Niestety aura może pokrzyżować nam plany, będzie raczej chłodno i do tego często ma padać.

Piątek 1 maja

Pogoda na dziś piątek 1 maja 2020

Pierwszy dzień majówki przyniesie strefę ciągłych opadów deszczu częściowo na zachodzie i w centrum. Strefa przemieszczać się będzie powoli na wschód. W drugiej części dnia na wschodzie i zachodzie dojdzie do rozwoju chmur burzowych. Lokalnie może padać grad i silniej powiać do 70-80 km/h. Przejdą ulewy.

Sobota 2 maja

Pogoda na jutro sobota 2 maja 2020

Drugi dzień majówki także nie przyniesie przyjaznej aury. Słońca nie zabraknie, ale co chwilę ma padać, a także zagrzmieć. Najwcześniej proces formowania chmur rozpocznie się na zachodzie kraju, a następnie w centrum i na wschodzie. W czasie burz spodziewamy się ulew, opadów małego gradu i silnego wiatru do 70 km/h.

Niedziela 3 maja

Pogoda na pojutrze 3 maja 2020

Trzeci dzień majówki także przyniesie raczej chłodną i wietrzną aurę. Ponownie występować będą przelotne opady, ale na mniejszą skalę niż w sobotę. Lokalnie przejdą burze z ulewami i opadami małego gradu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here