Wietrzny dzień z silnym wiatrem
Wietrzny dzień (pixabay.com)

Nadchodzący weekend przyniesie typową pogodę dla głębokiej jesieni z pogranicza października i listopada. Wszystko byłoby w porządku, ale na kalendarzu mamy styczeń i teoretycznie najzimniejszy okres w roku. Zamiast śniegu padać będzie deszcz, temperatura wzrośnie ponad 10 stopni Celsjusza i będzie wietrznie.

Pogoda na Piątek

Pogoda na dziś Piątek 10 stycznia 2020

Rano opady deszczu wystąpią wszędzie poza południem. Z biegiem dnia przestanie padać w centrum, ale utrzymają się na północy. Pod wieczór od zachodu zacznie się przejaśniać, ale wciąż możliwe opady przelotne. Nasili się wiatr, który na zachodzie powieje do 60 km/h. Przez cały dzień pochmurno i mglisto na północy.

Bardzo ciepło na zachodzie z temperaturami do 10-11 stopni Celsjusza. Na wschodzie także na plusie, ale także wysoko ponad normę dla stycznia.

Pogoda na sobotę

Pogoda na jutro sobota 11 stycznia 2020

Największego natężenia opadów spodziewamy się w pierwszej części dnia. W drugiej od północy opady zaczną zanikać. Najwięcej chwil z deszczem na południu. Zrobi się chłodniej i będzie wietrznie, na północy powieje do 50-60 km/h, a na południu do 60-75 km/h.

Pogoda na niedzielę

Pogoda na niedzielę 12 stycznia 2020

Ranek może być pochmurny i mglisty, ale z biegiem godzin ma się przejaśnić i wyjrzeć słońce, którego najwięcej będzie na południu i w centrum. Na północy pochmurno, a opady wystąpią dopiero wieczorem. Znów mocno powieje, ale głównie na północy do 60-70 km/h. Na południu prędkość wiatru wyniesie do 45 km/h.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here