Deszczowa i pochmurna pogoda w okresie wiosenno letnim

Susza w Polsce w pełni. Tym bardziej każde informacje o opadach powinny cieszyć. Takowe pojawią się w trakcie weekendu, ale nie wszędzie i raczej nie będą one na tyle intensywne, by skutecznie załagodzić suszę.

Piątek

Pogoda na dziś 24 kwietnia 2020Jutro z północy napłynie front atmosferyczny, który przyniesie opady deszczu, które miejscami mogą być intensywne oraz lokalne burze. W całym kraju sporo chmur, ale przed południem sporo słońca na południu i południowym wschodzie.

Ciepło, w całym kraju temperatury na poziomie 18-20 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany.

Sobota

Pogoda na jutro 25 kwietnia 2020

W sobotę najwięcej słońca na północy i południu kraju. Opady deszczu w centrum i na wschodzie. Lokalnie wystąpią burze podczas których opady będą intensywne.

Zrobi się chłodniej, na termometrach od 9 stopni nad morzem, 10-11 na południowym zachodzie i południu, do 12-13 stopni na północnym wschodzie, południowym wschodzie, zachodzie i w centrum. Najcieplej na wschodzie, do 15 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, w centrum i na wschodzie chwilami w porywach do 60 km/h, podczas burz jeszcze silniejszy.

Niedziela

Pogoda na niedzielę 26 kwietnia 2020

Niedziela na ogół pochmurna w całym kraju. Możliwe przejaśnienia na zachodzie. Na przeważającym obszarze Polski wystąpią przelotne opady deszczu, ale nie będą one trwały zbyt długo.

Będzie od 9 stopni na północnym wschodzie, 11-12 stopni na wschodzie, południu, w centrum i na północy, do 14-15, lokalnie 16 stopni Celsjusza na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here