Burzowa pogoda i konwekcja na niebie

Na wschodzie i południu kraju w ciągu najbliższych trzech dni temperatury przekroczą 20 stopni. Pojawią się również burze.

Piątek

Pogoda na piątek 04.06.2020

Początek weekendu z przyjemnymi temperaturami w okolicach 20 stopni na południu i wschodzie kraju. Na zachodzie oraz północnym zachodzie kraju sporo opadów deszczu. Pojawią się one również w centrum, a popołudniu również na wschodzie kraju. Zarówno na zachodzie jak i wschodzie kraju mogą pojawić się opady burze. Mogą przynieść one mały grad, intensywne opady deszczu oraz porywy wiatru do 70 km/h.

Sobota

Pogoda na piątek 05 czerwca 2020

W sobotę ponownie najcieplej na wschodzie i południu kraju, gdzie temperatury przekroczą 20 stopni. W centrum w okolicach około 19 stopni. Na zachodzie oraz północy poniżej 20 stopni – od 15 do 17 na słupkach termometrów. Burze mogą pojawić się na południowym wschodzie Polski.

Niedziela

Pogoda na niedzielę 7 czerwca 2020

W niedziele już niemal w całym kraju temperatury przekroczą 20 stopni. Chłodniej na północy. W niedzielę burze pojawią się w pasie od Warmii i Mazury przez centrum oraz południu kraju. Pojawią się intensywne opady deszczu, silne porywy wiatru oraz mały grad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here