Mgła i stratus typowa aura w listopadzie

Jaka pogoda czeka nas w ostatnie dni listopada oraz w pierwszy dzień grudnia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą prognozą pogody.

Czwartek

Rano na północy i północnym wschodzie mogą pojawić się mgły lokalnie ograniczając widoczność do 400 m. Niemal w całej Polsce temperatury mogą lekko przekroczyć 10 stopni, najcieplej na południowym zachodzie kraju do 12. Chłodniej na północnym wschodzie – 7,8 stopni, w Suwałkach 5. Miejscami możliwe są rozpogodzenia. Wiatr słaby i umiarkowany, silniejszy na zachodzie kraju, w górach oraz nad morzem.

Piątek

Piątek zapowiada się odrobinę chłodniej. Na północny kraju temperatura spadnie do 5 stopni. Na południowym zachodzie oraz wschodzie i w centrum w okolicach 8. Opady słabego deszczu możliwe w większości regionów kraju. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy.

Sobota

Pierwszy dzień weekendu zapowiada się zdecydowanie chłodniej. Temperatury maksymalne w okolicach 2,3 stopni. Przelotne opady deszczu, początkowo na zachodzie kraju, będą wędrowały w ciągu dnia w kierunku południowo wschodnim, wraz z upływającym godzinami pojawią się opady deszczu ze śniegiem, marznącego deszczu oraz śniegu. Opady pojawią się również na północy kraju.

Niedziela

W nocy niemal w całym kraju pojawi się mróz a w centrum i na południowym wschodzie kraju możliwe będą słabe opady śniegu. Nad morzem możliwa noc bez przymrozków. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 2,3 stopni; jedynie na północnym wschodzie w okolicach 0. Opady śniegu pojawią się na południu kraju. Na północy możliwe przejaśnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here