Poranne jesienne młgy

Nadchodzący tydzień zapisze się ciepłymi zgłoskami w annałach polskiej meteorologii. Będzie bardzo ciepło, ale niestety także pochmurno i mglisto. Cóż, takie uroki jesieni w listopadzie.

Poniedziałek

Poranek w całym kraju zapowiada się mglisty i pochmurny, ale od południa Polski niebo dość szybko zacznie się przecierać. Niestety na północy kraju i częściowo w centrum przez cały dzień będzie pochmurno, mglisto, a do tego może wystąpić słaba mżawka. Mimo to będzie bardzo ciepło, a temperatura wyniesie od 10-11°C na północy, przez 12-14°C w centrum, do 15-17°C na południu.

Wtorek

Rano ponownie mglisto, ale tym razem mgły bardzo szybko ustąpią miejsca pogodnemu niebu. Zachmurzanie utrzyma się tylko na krańcach wschodnich, poza tym słonecznie i bez opadów. Bardzo ciepło, do 12-13°C na krańcach wschodnich, przez 14-15°C na północy, do 17-18°C na południowym zachodzie.

Środa

Niemal identyczna aura jak we wtorek czeka nas w środę. Większe zachmurzenie wystąpi ponownie na krańcach wschodnich i północnym wschodzie Polski. Poza tym bardzo dużo słońca i sucho. Temperatura wzrośnie do 9-10°C na północnym wschodzie, przez 14-15°C na północy i wschodzie, do 17-18°C na południowym zachodzie.

Czwartek

Więcej chmur i mgieł tym razem na zachodzie, gdzie dodatkowo możliwe jest wystąpienie symbolicznych opadów deszczu. W pozostałych regionach dużo słońca. Temperatura wyniesie od 12-13°C na krańcach wschodnich i zachodnich, przez 14-15°C na północy, do 16-17°C na południu.

Piątek

Piątek zapowiada się pochmurno i mglisto i to na obszarze niemal całego kraju. Przejaśnienia możliwe tylko na południu. Temperatura wzrośnie do 9-10°C na północy i wschodzie, i do 11-12°C na zachodzie i południu.

Weekend

Sobota także z przewagą chmur i mgieł, które wystąpią głównie we wschodniej części Polski. Na zachodzie i południu możliwe przejaśnienia. Temperatura wyniesie od 11-12°C na wschodzie, do 14-15°C na zachodzie. Niedziela zapowiada się pochmurnie oraz deszczowo, głównie na północy. Poza tym padać nie powinno, wciąż bardzo ciepło, od 12-13°C na północy, do 17-18°C na południu.

Przysłowie na ten tydzień

Gdy zbyt długo złota jesień trzyma nagle przyjdzie zima.

Podziel się swoją opinią!
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here