Regulamin

Korzystanie z serwisu meteoserwis24.pl jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją niniejszego regulaminu. Jeśli nie akceptują Państwo niniejszego regulaminu, prosimy o nie korzystanie z serwisu.

1. Niniejszy serwis jest własnością Liftnet Paweł Bartoń NIP 9222748442 REGON 360600988 z siedzibą na ulicy Wąska 15 22-420 Skierbieszów. Udostępniany jest na domenie meteoserwis24.pl

2. W ramach serwisu udostępnione są treści, informacje pogodowe obejmujące prognozy, wiadomości i newsy dotyczące pogody i przyrody. Treści przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego. Wszelkie usługi i materiały zamieszczane w serwisie udostępniane są w sposób bezpłatny.

3. W przypadku chęci innego wykorzystania materiałów zamieszczanych przez serwis, niż użytek osobisty prosimy o uprzedni kontakt, w celu wyrażenia naszej zgody.

4. meteoserwis24.pl nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność i dostępność prezentowanych informacji oraz prognoz. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z prezentowanych treści, prognoz i informacji.

5. meteoserwis24.pl może zawierać linki do różnych stron internetowych, które administrowane są przez odrębne podmioty i osoby trzecie. Z tego względu serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane w obrębie tych stron i zamieszczanych przez nie treści oraz informacji.

6. Na serwisie zamieszczone są reklamy, które zamieszczane są w celu uzyskania środków na funkcjonowanie serwisu.

7. Wszelkie prawa do serwisu oraz elementów graficznych, baz danych oraz zamieszczonych treści, za wyjątkiem: treści, informacji rozpowszechnianych przez użytkowników serwisu oraz cytowanych przez serwis (na podstawie prawa cytatu), podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów dotyczących praw autorskich.

8. Zasady korzystania z serwisu. Zabrania się:

a) używania wyrazów i treści wulgarnych lub uznawanych za obraźliwe,

b) zamieszania treści, zdjęć, odnośników do treści pornograficznych, namawiających do nienawiści, przemocy, łamania prawa, łamiących prawa autorskie osób trzecich,

c) zamieszczania treści, zdjęć, plików, odnośników, które mogą zawierać wirusy,

d) Zamieszczania treści obrażających innych użytkowników.

9. meteoserwis24.pl zastrzega sobie możliwość usuwania, moderowania treści zamieszczanych w serwisie łamiących niniejszy regulamin, a także bez podania przyczyny:

a) meteoserwis24.pl ma prawo przechowywać dane użytkowników (w tym nick oraz adres IP) w przypadku naruszenia zasad korzystania serwisu,

b) meteoserwis24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników oraz działania osób trzecich. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

10. W ramach serwisu udostępniona jest możliwość dyskusji z pomocą komentarzy i czatu pogodowego. Czat pogodowy jest usługą zamieszczoną w serwisie, ale funkcjonalność udostępniana jest przez osoby trzecie, na podstawie odrębnego regulaminu i warunków.

11. Wszelkie uwagi i pytania na temat działania serwisu prosimy przesyłać na adres mailowy – kontakt@meteoserwis24.pl.

Ochrona danych osobowych

Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.