Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie

Wystarczyło kilka ciepłych dni i przyroda w błyskawicznym tempie budzi się do życia. W zasadzie kwitnie już niemal wszystko co kwitnie na początku wiosny, a to dopiero początek!

Tegoroczny kwiecień przynosi nam wymarzoną aurę, niemal od samego początku miesiąca temperatury poszybowały w granice 20-25 stopni Celsjusza. Jest nie tylko wiosennie, a momentami niemal letnie.

Nic zatem dziwnego, że przyroda w gwałtownym tempie obudziła się do życia. Drzewa oraz krzewy wypuściły pąki, pierwsze liście, a drzewa owocowe zaczęły kwitnienie. Uspokajamy, że sytuacja z przed roku się nie powtórzy. Wciąż będzie ciepło, no może nie aż tak bardzo i więcej popada. Póki co cieszmy się wspaniałą aurą!

Tak wiosna wygląda w naszym obiektywie.

Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie

A tu na zdjęcie załapał się jakiś bażant! Skąd on się tam wziął?!

Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie Wiosna i kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie