Poranne jesienne młgy

Poranek przyniesie przymrozek w całym kraju. Słonce na południu, a na północy pochmurno.

Mapa synoptyczna Europy

Mapa synoptyczna Europy
Mapa synoptyczna Europy 13:00 27.01.2020. Grafika metoffice.gov.uk

Polska znajdować się będzie na skraju wyżu znad Rosji. W najbliższych godzinach na pogodę zaczną wpływać niże i związane z nimi fronty atmosferyczne.

Pogoda na dziś

Pogoda na dziś poniedziałek 27 stycznia 2020Ranek z przymrozkiem na przeważającym obszarze. Na południu do -3 stopni Celjsuza. Na plusie tylko na zachodzie. Miejscami na zachodzie i północy wystąpią gły. W ciągu dnia pochmurno na północy ze słabymi opadami. Na Podlasiu możliwe słabe opady sniegu. Na południu pogodnie. Na termometrach od 1-2°C na północnym wschodzie, przez 3-4°C na wschodzie, południu i w centrum, do 6-7°C na południowym zachodzie.

Pogoda na jutro

Pogoda na jutro wtorek 28 stycznia 2020

Poranek ponownie mglisty i z opadami. Padać będzie głownie deszcz, choć wieczorem i w nocy opady mogą przechodzić w opady samego śniegu. W górach przez cały dzień padać ma śnieg. Deszczowej i pochmurnej aurze towarzyszyć będzie silniejszy wiatr, w porywach do 60 km/h. W górach powieje do 100 km/h. Na termometrach od 2-3°C w centrum i na północy, przez 4-5°C na południowym wschodzie, do 6-7°C na zachodzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here