Kwiecień w pełni, ciepło i słonecznie

Pogodowe nudy – w nocy mróz, w dzień słońce, które zachęca do wyjścia z domu, ale zachowujmy się odpowiedzialnie i zostańmy w naszych czterech ścianach.

Mapa synoptyczna Europy

Mapa synoptyczna Europy
Mapa synoptyczna Europy 13:00 25.03.2020. Grafika metoffice.gov.uk

Środa to kolejny dzień z wyżową aurą. Wyż znad naszej wschodniej granicy zapewnia słoneczną pogodę niemal w całej, kontynentalnej części Europy.

Pogoda na dziś

Pogoda na dzś 25 marca 2020

Przed nami kolejny dzień pięknej, słonecznej aury, podczas której niestety musimy przebywać w domu. Temperatury nie będą za wysokie, bo najcieplej na zachodzie oraz południowym zachodzie kraju – do 7 stopni. Na południu 4,5 stopni, podobnie w centrum.

Wiatr słaby i umiarkowany. Silniejszy, niemal tradycyjnie, w górach wysokich – prosimy o przestrzeganiu zakazu wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Pogoda na jutro

Pogoda na jutro 26 marca 2020

W nocy, przymrozki i mróz, po raz kolejny w całym kraju. W całym kraju, nie licząc terenów podgórskich oraz górskich, temperatury będą oscylować od -5 do -3 stopni. Oczywiście przy gruncie oraz lokalnie na 2 metrach temperatury spadną jeszcze niżej.

Czwartek to kolejny słoneczny dzień, choć nieco chmur pojawi się w centrum oraz na południu Polski. Powoli rozpoczynamy okres ocieplenia – temperatury podskoczą do 8.9 stopni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here