Słońce i pochmurna pogoda

Pierwsza połowa dnia to słoneczna pogoda na zachodzie i w centrum kraju. W godzinach popołudniowych na zachodzie pojawią się struktury konwekcyjne, z których popada deszcze – lokalnie spodziewamy również się opadów mieszanych. Na południu i południowym wschodzie opad stały, miejscami o charakterze umiarkowanym.

Mapa synoptyczna Europy

Mapa synoptyczna Europy
Mapa synoptyczna Europy 13:00 04.03.2020. Grafika metoffice.gov.uk

Dziś po raz kolejny na pogodę nad Polską będzie wpływał ośrodek niżowy, tym razem znajdujący się na północ od naszego kraju.

Pogoda na dziś

Pogoda na dziś 04 marca 2020

W pierwszej części dnia sporo Słońca na zachodzie, północy oraz w centrum kraju. Pochmurnie na wschodzie oraz południu Polski, gdzie spodziewamy się opadów deszczu, a  w górach śniegu. W godzinach popołudniowych na zachodzie kraju pojawią się struktury konwekcyjnych, z których lokalnie mogą wystąpić opady mieszany.

Chłodniej, niż wczoraj lecz nadal będą to wysokie temperatury na zachodzie i Dolnym Śląsku w okolicach 8,9 stopni. W centrum 7, chłodniej na południowym wschodzie Polski do 5 stopni.

Pogoda na jutro

Pogoda na jutro 05 marca 2020

Czwartek z wieloma rozpogodzeniami w całym kraju. Słoneczna aura będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Najcieplej, tradycyjnie na Dolnym Śląsku – do 10 stopni.

Wiatr słaby i umiarkowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here