Kwitnące krokusy na wiosnę

Weekend minie pod znakiem dość sporej ilości słońca i niestety, braku opadów. Na termometrach ponad 10 stopni.

Piątek

Pogoda na dziś 17 kwietnia 2020

Jutro w całym kraju bez opadów, z dużą ilością słońca. Chmurzyć może się na południu i południowym zachodzie, ale i tam będzie się przejaśniać.

Na termometrach od 10 stopni nad morzem, 12-13 stopni na wschodzie, północnym wscodzie zachodzie oraz w centrum, do 14-15 stopni na południu.

Wiatr umiarkowany na wschodzie i północnym wschodzie, ale z biegiem godzin będzie coraz słabszy. Na pozostałym obszarze wiatr słaby.

Sobota

Pogoda na jutro 18 kwietnia 2020

W sobotę przelotne opady deszczu możliwe na północnym wschodzie, tam też nawięcej chmur. Na pozostałym obszarze sporo słońca.

Najchłodniej na północnym wschodzie i wschodzie, 10 stopni. W centrum 11-12 stopni, zaś najcieplej na zachodzie i południu, do 13-14 kresek powyżej zera.

Wiatr słaby.

Niedziela

Pogoda na niedzielę 19 kwietnia 2020

Koniec weekendu z dużą ilością słońca. Bezchmurnie na zachodzie, po wschodniej stronie Wisły mogą pojawiać się chmury, ale nie będą one groźne i z pewnością nie zabraknie słońca.

Najchłodniej ponownie na północnym wschodzie i północy, tam w okolicach 8-9 stopni, 10-11 stopni w centrum i na wschodzie, do 13-14 stopni Celsjusza na południu i zachodzie.

Wiatr umiarkowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here